ART / Lithographs / Litographs in colors 15285183

nr 1528 5183

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

12 pieces, Gunnar Stålbrand (1925-2006), Sweden. "Bromma", 1984, oramade lösa blad, i mappar. Signed, numbered 14/400. Litograph in colors. Sheet: 47x54,

LITOGRAPHS IN COLORS, 12 st, "Bromma", 1984, oramade lösa blad, i mappar. Signerad, numrerad 14/400. Färglitografi. Bladets mått: 47x54 cm

Gunnar Stålbrand, born 1925 in Stockholm, Swedish painter and draughtsman.

Yes

700

SEK 300

Monday Mars 20 2023
at 18:35:43

16/3 20:32:22 1      Vinnande bud
17/3 23:00:50 1      justering av budtak

  • Artist/Designer

Gunnar Stålbrand

Read more about Gunnar Stålbrand